༼ つ ◕_◕ ༽つ ARMY ༼ つ ◕_◕ ༽つ

10. února 2015 v 19:44
Pokud sledujete streamy - a hlavně streamy hráčů, jistě jste si někdy všimli, že tito lidé mají své ༼ つ ◕_◕ ༽つ ARMY ༼ つ ◕_◕ ༽つ, což jsou jakési fanouškovské základy nějakého streamera. Mě se osobně líbí, když má nějaký streamer svoje fanoušky, ale co je moc je moc.
V tomto článku bych se chtěl zaměřit na streamera FattyPillow, nebo spíše jeho fanoušky (samotného streamera mám rád, ale mám potřebu se vyzpovídat do článku, který hodlám napsat). Z Kárla (FattyPillow, také si říká Tlustý Kárl) si v poslední době udělalo docela dost youtuberů a streamerů legraci, za zmínku třeba stají Ati nebo Kravicka - slovenská profihráčka ve hře Counter Strike: Global Offencive. Zatímco Ati udělal na Kárla parodii (=výsměšná napodobenina něčeho, vtip), jeho FATTY ARMY 'zbombila' Atiho disliky v počtu vyšší než 3.300, což je dost. Tito fanoušci totiž jistě nepochopili výraz parodie. Jde o to, že tato ARMY - potažmo mnoho fanoušků Youtube nemá svůj vlastní názor na věc a myslí si, že pokud někdo vyjádří na někoho nepříliš hezký názor, ihned na něj útočí, a jako správná armáda opětuje útok v podobě hatů - komentářů a disliků. Na druhou stranu - tato ARMY, stejně jako normální armáda také nejednala z vlastní vůle, není to žádné lidové hnutí. Kárl totiž vyjádřil nespokojení, a to poněkud hasitým způsobem. Od té doby, do Kárla sleduju jsem si všiml, že je to opravdu vznětlivý člověk. Oba zmínění 'agresoři' si totiž začali, ale takovým 'jemným' způsobem, vzhledem k reakci Kárla, ten totiž svalil na oba velkou vlnu vzteku, kde se nešetřilo sprostými slovy.
Názor na to snad ani mít nemůžu pořádný. Ati a Kravicka (která Fattyho fanoušky označila jako rakovinu) si začali, ale Kárl taky musí mít nějaké to pochopení, a hlavě se musí ovládat, místo toho, aby se naprosto nasral (musel jsem to slovo použít), měl radši klidnějším způsobem vyjádřit své nespokojení s tím, že si z něj ostatní dělají srandu. Co ale hlavně musím zmínit je to, aby lidé armádu opustili. Pokud se přidají, vlastně jsou vystaveni tomu, aby konali tak, jak jejich důstojník-streamer řekne. Mějte vlastní hlavu, lidi!
 


Komentáře

1 Kýta Kýta | 8. srpna 2015 v 13:12 | Reagovat

Fatty je pro mnoho lidí hrozný vzor. Jeho osobnost je úžasná, je to neskutečně hodnej a milej člověk, což jsi určitě poznal ze streamů. Bohužel jeho mladší diváci jsou v jejich věku hrozně moc ovlivnitelní, chtějí se Fattymu podobat (styl mluvení, nadávky...), chtějí ho nějakým způsobem podporovat a proto dělají tyhle věci, jako je psaní nesmyslných komentářů, dislikování všeho, co na Fattyho nese špínu.
Já osobně jeho streamy zbožňuju, ale taky mi trvalo pár měsíců, než jsem přišla na to, jak jsou ty streamy skvělé, jak je Fatty úžasný člověk. A vzhledem k tomu, že už mám o pár let víc, tak si dokážu v hlavě srovnat, co je sranda, co přehání, co by člověk dělat neměl.
Desetileté děti ale tohle ještě neumí no.
Upřímně k odrazování sledování jeho videí a všeho byla právě již v článku zmíněná ༼ つ ◕_◕ ༽つ FATTY ARMY ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Jsou to děti no. Ale už se to za těch pár měsíců uklidnilo, za což jsem ráda.
Moc hezký článek, určitě se mrknu na víc tvých příspěvků.
Máš zajímavý styl psaní. Keep it up!

2 Lukáš Fangovich Lukáš Fangovich | Web | 9. srpna 2015 v 21:07 | Reagovat

[1]: Páni, děkuji za hezkou odpověď, navíc jak vidno máme velmi podobný názor na věc. :-)

3 WaclawN WaclawN | E-mail | 17. ledna 2017 v 14:21 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na fangovich.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama