Odhoď tu zbraň, kurva!

9. června 2015 v 17:07
"Odhoď tu zbraň, kurva!" křičel a pomalu se přibližoval s druhému aktérovi akce, dřížící pistol nad hlavou. "Odhoď ji, kurva!" zakřičel znova, když v tu ránu vyběhl zpoza stromu třetí a strhl ruku prvnímu křiklounovi. Jakmile byl druhý aktér v bezpečí, natáhl zbraň před sebe, vydal se opačným směrem a řekl "rodžr det." Tři malý chlapci ve věku sotva 8 let si hráli na Counter Strike.
Čtěte více

Ne, že by mi vadilo, že si hrají. To, že po sobě stříleli je normální, taky jsem to dělával a dával to kamarádům sežrat, za což mi brečeli další dny na to. To je v pořádku.
Co mě spíše nadmíchlo byl jejich slovních. Kurvami, píčemi a podobnými výrazy vskutku nešetřili.To, že po sobě stříleli je normální, taky jsem to dělával a dával to kamarádům sežrat, za což mi brečeli další dny na to. Nevím, kde se to v nich bere. Odkud se proboha naučili to takhle používat a hlavně to pokřikovat normálně na ulici? V jejich věku (což bylo vlastně nedávno) jsme se o sprostých slovech bavili polohlasem a ještě jsme si šeptali do ucha, co vlastně nejsprostší slovo je.
Člověk si řekne, co selhalo? Kde byla ta chyba, že malé děti mluví jak dlaždiči? Je to snad vina výchovy nebo dnešní doby?
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama