Červenec 2015

Rušení osobního klidu

31. července 2015 v 20:04 | Lukáš Fangovich |  Úvahy
Inu, každý má svůj odpočinkovou zónu. A ne že ne. A já, pokud jsem na chalupě, tak za naším pozemkem, kde jsou pole, mám takové malé místečko mezi stromy, kde si vždycky rád sednu a přemýšlím, čtu si, nebo jen tak sedím a nic nedělám. A někdo mi ho přišel zničit.

Maďaři od vedle

31. července 2015 v 19:47 | Lukáš Fangovich |  Úvahy
Nejdříve, než se pustíte do čtení, prosím, nevyložte si to nijak špatně. Přečtěte si nejdříve celý článek, než abyste si mylně vyložili pointu z nadpisu článku. Nemám nic proti slovákům, ale proti čechům a slovákům, kteří si navzájem nadávají.
Češi říkávají takový hloupý vtip. A to, že naši východní sousedi, bratři slovenští jsou maďaři, někdy východní, někdy severní. Abych se přiznal, nejdříve jsem se smál. Teď ale nedokážu pochopit obě strany.

Duch se mi pokusil ukrást peřinu

30. července 2015 v 11:32 | Lukáš Fangovich |  Témata týdne
Když jsem byl ještě malý kluk, nosíval jsem péro, šíp a luk, žil jsem docela jinde než kde žiji dnes. Tam, kde jsem žil jsem, byl ten byt docela malý. Měli jsme tam kuchyň, obývák, spojenou koupelnu (tedy záchod a koupelnu), chodbu a pak ložnici, ve které rodiče spávali v manželské posteli a já s bratrem na dvou poschoďové posteli. Jakožto malé pískle jsem nemohl spát nahoře, protože bych asi mohl spadnout, nebo já nevím. Když jsem se tedy uchýlil ke spánku se svým sluníčkem, které mám od 4 let z tamního Albertu a mám ho dodnes (je docela zničené a pod mým pošlářem), usl jsem docela rychle. A pak to přišlo!

#freenipple

27. července 2015 v 7:14 | Lukáš Fangovich |  Úvahy
Než začnu něco říkat, dovolte, abych se představil. Jmenuji se Lukáš a jsem 15 letý adolescent. Jakožto typycký (i když v dnešní době velice staromódní, neb nepiju a nekouřím) teenager, neboli puberťák se mi opravdu líbí něco, čím muži sice disponují, ale rozhodně to není tak přitažlivé jako to, co má opačné pohlaví. I z názvu, a to nemusíte být příliš anglicky zdatní a musíte umět vydedukovat si více slov s jednoho spojeného, mohli jste si vyvodit, že budu mluvit o bradavkách a o jednom jakémsi 'hnutí' freenipple (free nipple - doslovně přeloženo osvoboďte bradavku). O co jim jde? Jsou to ženy, které chtějí odstranit cenzuru ze svých bradavek. Já, jakožto ten výše uvedený adolescent souhlasím. Ale musím uvažovat s chladnou hlavou, proč?

Příběh za pseudonymem

27. července 2015 v 7:11 | Lukáš Fangovich
Myslím si, že všichni jste asi pochopili, že jméno Lukáš Fangovich není mé pravé jméno - tedy polovina z něj je, ale Fangovich to není. Pohodlně se posaďte a jestli chcete vyslechnout krátký příběh za tímto jménem, můžete si přečíst celý článek.