#freenipple

27. července 2015 v 7:14 | Lukáš Fangovich |  Úvahy
Než začnu něco říkat, dovolte, abych se představil. Jmenuji se Lukáš a jsem 15 letý adolescent. Jakožto typycký (i když v dnešní době velice staromódní, neb nepiju a nekouřím) teenager, neboli puberťák se mi opravdu líbí něco, čím muži sice disponují, ale rozhodně to není tak přitažlivé jako to, co má opačné pohlaví. I z názvu, a to nemusíte být příliš anglicky zdatní a musíte umět vydedukovat si více slov s jednoho spojeného, mohli jste si vyvodit, že budu mluvit o bradavkách a o jednom jakémsi 'hnutí' freenipple (free nipple - doslovně přeloženo osvoboďte bradavku). O co jim jde? Jsou to ženy, které chtějí odstranit cenzuru ze svých bradavek. Já, jakožto ten výše uvedený adolescent souhlasím. Ale musím uvažovat s chladnou hlavou, proč?

Než se vrhnu na to samotné #freenipple, musím zmínit velmi zajímavou debatu s mým kamarádem. I když jsme ti pubertální kluci, kteří se zajímají o hry a slečny a jejich přednostmi, často se bavíme i o velkých věcech. Tak jsem jednou řekl (ve spěchu, protože se blížil jeho autobus): "Když má holka malé kozy, jakože žádné, měla by být na jejích bradavkách cenzura?" Samozřejmě omluvte mou řeč. Slušně bych to řekl jinak, ale na to teď kašlu. Docela rychle odpověděl: "Ne." Svým způsobem jsem to cítil stejně. On odjel a já se ponořil do myšlenek. My vidíme, že se cenzurují ženské bradavky, a proto by to mělo být stejně i tady. Nezáleží na velikosti, ne? Když vidíme nějakého tlouštíka, tak mu snad na jeho bradavky cenzuru nedáme. Takže je to o pohlaví, nebo o velikosti? Asi je zvyk cenzurovat dámské bradavky, ať jsou jakkoli velké. Nakonec jsem nepřišel s žádným řešením a tak jsem se pustil do lahodného oběda, který na mě jako vždy čekal jakožto odměna po náročném školním dni.
A tak se pomalu dostáváme k onomu hnutí #freenipple. Jak jsem zmínil, hnutí se zabývá tím, aby byla odstraněna cenzura z bradavek. Co bych to byl na jakéhosi novináře, kdybych si o tom nezjistil více. A bylo mi potěšením. Ale to teď přeskočím, ale spíše se vrhnu na své dojmy. Pokud slečny nechtějí cenzuru, pak jsou si vědomy, že jejich bradavky může vidět kdokoli. Jestli jim to nevadí, pak v tom nevidím problém. Další věc je, že je to pro některé pornografie. A ta je od 18! Pokud chtějí "hambaté bradavky," tak ať jdou na nějaký ty neslušný internety! Pff, dovolte mi, abych se o tomto vyjádřil jako o sračce (promiňte mi to slovo). Někteří lidé dělají z bradavek něco neskutečně sprostého, ale nechápou, že to jsme my! Ne, my nejsme bradavky, ale je to přirozené. Tak nechápu, proč to musí být skryto. Takhle, něco jiného jsou bradavky a 'TO dole', to je rozdíl. Myslím, že bradavky nejsou věci, které by měly být skryty, a pokud jsou s tím obě strany spokojeny, tak nevidím problém v osvobozením bradavek.
#freenipple na Twitteru
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama