Příběh za pseudonymem

27. července 2015 v 7:11 | Lukáš Fangovich
Myslím si, že všichni jste asi pochopili, že jméno Lukáš Fangovich není mé pravé jméno - tedy polovina z něj je, ale Fangovich to není. Pohodlně se posaďte a jestli chcete vyslechnout krátký příběh za tímto jménem, můžete si přečíst celý článek.

Pojďme úplně na začátek. Velký fanoušek Youtube, malý, 11 letý Lukáš se také chtěl přidat do této skupiny a hrát Minecraft. Lukáš měl přezdívku - Luukajda. Ale Lukáš i jeho přátelé se shodli, že je to dětská přezdívka. Sice to, co následovalo bylo ještě dětinčtější, ale k tomu se dostaneme. Při jednom venku ztráveném venku s přáteli, mi jeden ex-kamarád vymyslel přezdívku - Wookie. "To nezní vůbec špatně!" reagoval jsem. "To je příšerný," reaguji teď. A tak jsem byl asi rok a půl Wookie. Na toto jméno jsem začal točit první let's play, které měly dobrou obrazovou kvalitu, zvukovou ani moc ne, protože tam byl slyšet můj.. eunušský hlas. Byl jsem malé pískle, to musíte pochopit.
K pseudonymu Lukáš Fangovich bych se nedostal nebýt mého kamaráda a staré vážně. To jsme jednou byli venku, seděli na zábradlí, podzim 2011. Do České republiky se pomalu začal dostávat nový trend - Beyblade! Kamarád si jej chtěl koupit, ale já ne. On si ho nakonec koupil a musím říct, že mě to asi zhypnotyzovalo, protože jsem si také koupil svůj první beyblade - Burn Fireblaze. Potom už to se mnou šlo z kopce. Dostáváme se do zimy 2011, kdy jsem se stal velmi aktivním členem Beyblade komunity, mě do začátků pomohl jeden se jménem Fireblader, a já zase pomohl začátečníkovi, dnes již 18 letým fanouškem My Little Pony, Faelivanovi. Společně jsme byli takové trio, které se dosti angažovalo na blogu Beyblade-Svět (jehož jsem dodnes adminem). Ano, ta trojka. Faelivan, Fireblader a.. Wookie. Ne, to se musí změnit! V generátoru náhodných jmen jsem si zadal jména na F a mému oku a uchu učarovalo jméno Fang. Tak jo, umírá Wookie, zrodil se Fang. Tuto přezdívku mám opravdu dlouho, vlastně většina lidí mi tak i přezdívá. Takže Fang.
Začínáme docházet k závěru. Ke zrození Lukáše Fangoviche. To jsem si totiž uvědomil, že Fang je poměrně častá přezdívka, a to se mně nelíbilo. Chci, aby když se napíše můj pseudonym, tak jsem první. Tak jsem brouzdal po internetu, když se náhle zjevil Youtuber Knife Knifovich. Fang Fangovich? To nemusí být špatné. A co Lukáš Fangovich? Mm, to je perfektní! A tak vznikl můj pseudonym, pod kterým vystupuji už od léta 2013. Ale abych to lépe vysvětlil - nemám rád, když mi někdo říká Fangovich. Mám radši, když mi někto říká Lukáš. Kyž hraji hry, jmenuji se jen Fangovich, a tam mě Fangovichem zazývejte.
Fangovich. Lukáš Fangovich.
 


Komentáře

1 Anonym Anonym | 28. ledna 2016 v 20:21 | Reagovat

Každé jméno má příběh. Je to tak. :D

2 Hanka Hanka | Web | 13. června 2016 v 7:51 | Reagovat

Vymýšlení prezdívek a pseudonymů je strašně složitá vec. Třeba ja si začala říkat Vesi (finsky Voda), pak se mi to přestalo líbit a tak jsem zůstala u jména Hanka (které naprosto nenávidím :D)...

3 brokolice-kveta brokolice-kveta | Web | 26. června 2016 v 11:13 | Reagovat

Hluboký příběh, jak říká Hanka, složitá věc to většinou bývá. Když se ale na mě někdo podívá a zeptá se mě "proč ti říkají Dobby?" dal bych mu dělo. ')):D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama