Hraju Metin, poslouchám Basshuntera

21. srpna 2015 v 14:55 | Lukáš Fangovich |  Úvahy
Tak jsem si jednou při práci pustil Pendulum. A zase se mi to začalo líbit, stejně jako před snad 9 lety, kdy to brácha začal poslouchat. Pendulum u mě vyvolal jakousi sérii návratů písniček, protože z Pendulum k Prodigy, z Prodigy k Linkin Park, z Linkin Park k Eminemovi a Gorillaz, a odtamtud se z čista jasna zjevil Basshunter (čteno Bashantr, nikoliv Bašuntér jak to vyslovoval kamarád). A písničky vyvolávají vzpomínky.

Asi před 5 lety, kdy jsem dostal svůj první notebook - který jsem si z poloviny zaplatil sám, repasovaný HP Compaq 6530b, který se z běžné ceny 25 tisíc posunul na cenu 5 tisíc, jsem začal hrát i jiné hry než jen Heroesy, i když Heroesy jsem hrával hlavně. A bratr rád hrál onlinovky, především Lineage 2, ale i jiné hry a to Defence of the Anciants, neboli Dotu, která byla takový přídavek ke hře Warcraft 3. Nebojde, všechno to dává smysl, nakonec. Takže, kde jsem to byl, no jasně, ten Lineage. Mě se Lineage líbil, ale byl celý v angličtině a byl těžký na mě. A tak jsem hledal alternativy, až nakonec jsem se dostal ke hře Metin 2, laciné kopii Lineage, ale přišlo mi to dobré. A tak jsem expil a expil, a při tom poslouchal Basshuntera. A jak jsem se dostal k němu? Jednoduše, ten bratr hrál Dotu. A narazil na písničku od Basshuntera - DotA. A mě se to líbilo, tak jsem si od něj pouštěl další a další písničky. A byly to moje hype písničky, takže jsem si je každý večer pustil, zapl Metin, lehl si do poslete (kdybych měl stůl tak bych hrál na stole, ale já stůl neměl, takže jsem hrál na posteli. Není se čemu divit, že teploty dosahovaly více jak 95°C) a začal expit v nějaké té druhé lokaci, každý večer jsem dal jedno kolečko ze čtyř potřebných k nové úrovni, a takhle to šlo dokud jsem nepřstal hrát. A to všechno se mi vybavilo u písničky od Basshuntera - Every Morning. Spolu s tím i třeba jak jsem ji pouštěl v hodinách Francouzštiny, že je to lepší lovestory než Twilight a další.
 


Komentáře

1 Whirpy Whirpy | E-mail | Web | 25. srpna 2015 v 8:27 | Reagovat

Basshuntera jsem taky poslouchala. :DDD To byla léta. Linkini přetrvali! <3 a přibyli Hollywoodi (Hollywood Undead). :D
Mi se Metin moc nelíbil, ale s kamarádkou jsme pařily 4story. :D Panebože. :D

2 Lukáš Fangovich Lukáš Fangovich | Web | 25. srpna 2015 v 9:05 | Reagovat

[1]: No jo, Metin 2 bylo jako Lineage 2, 4story bylo jako WoWko.. :D Všechno to bylo žroutství času. :) :D

3 Awy Awy | Web | 29. srpna 2015 v 18:20 | Reagovat

GOD, ty by sis zasloužil facku, hochu.
DOTA není přídavek Warcraft 3!!!
- Je to jen mod vytvořeným jedným fanouškem a pak si z něj udělal vlastní hru, kterou pak prodal/předal Valve...

Metin 2 není kopie Lineage 2, obě jsou kopie WoWka, stejně jako 4story...

- Tady je přímý důkaz toho, že ti, co hrajou takovou sračku jako je Metin, tak nejsou normální hráči ale šašci, co neumí hrát.

btw, na svůj věk bys měl ovládat i svůj pravopis, tak prosím, aspoň to po sobě čti ....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama