Přitahuji cizince a miluji je

11. srpna 2015 v 10:49 | Lukáš Fangovich |  Zážitky
Vám to sice může přijít zcela normální, ale mě se nestává moc často, že si mě chce někdo přidat. Mám ve svém seznamu přátel 90 lidí, aktivně si píši asi s 20. A jsem spokojen. V poslední době si mě ovšem začali přidávat mně neznámí lidé.

Za poslední asi měsíc si mě chtěli přidat 4 mně neznámí lidé, slečny. Když se to stalo poprvé, nevěděl jsem, co dělat. Neznal jsem ji, a tak jsem její žádost do dobu 5 dní nepotvrzoval. Po 5 dnech si mě ovšem chtěla přidat další slečna. A tu mě to kleplo - no tak, chce si mě přidat neznámá a krásná slečna. Ne jedna, hned dvě! Nebudu hlupák a přijmu to. Co se přeci může pos*at?
No pár věcí se vskutku posrat může. Chce-li si mě někdo přidat, tak očekávám, že ta osoba právě napíše. Dívka číslo 1, která si mě chtěla přidat necelý týden, mi asi po hodině napsala. Z toho, jak jsme si hezky popovídali jsem vyvodil, že mě zná ze školy, kdy jsem ji utěšoval, když chtěla domů a má o 4 roky staršího přítele, se kterým je, pokud se dobře pamatuji, 2 roky, ba i více. Tak nic.
Do večera jsem čekal, jestli nenapíše druhá dívka. Nenapsala, a tak jsem vzal spravedlnost do svých rukou. "Ahoj, promiň, ale ty mě znáš?" Začínám jako vždy konverzaci s neznámými lidmi. "Ahoj, promiň, ne. :(" odepsala. Ach jo. "Nevadí! :-)" Odepsal jsem a odebral si ji z přátel. Tak to u mě chodí.
Pak po necelém měsíci se stal podobný incident. Dva dny zpátky si mě chtěla přidat další velmi pohledná slečna. Opět jsem to přijmul. Dívka byla, řekněme, ze solidní dálky. Přes půl republiky, řekneme-li. Ale dívce se líbilo Game of Thrones a Clockwork Orange. Je hezká. Že by něco? "Ahoj, promiň, ale odkud mě znáš?" "Ahoj.. neznám, asi jsem si tě omylem přidala. :D" Odepsala. Já jsem se ovšem nedal. "Aha, zvláštní náhoda teda. :D" Zkusil jsem ji, jestli to je opravdu náhoda. "Nj. :D" Byla to náhoda. JAK?! Jak si můžu někoho náhodou přidat? To by mně vskutku zajímalo. No nic, můj seznam přátel byl zase o jedno jméno lehčí.
A tak se přesouváme k dalšímu, zatím poslednímu incidentu. Přidala si mě neznámá dívka, která má na profilovém obrázku kočky. Jistě, proč ne. "Ahoj, my se známe?" Napsal jsem. "Sorry omyl," odepsala. Jakože cože? Druhý den a druhý omyl? Jak to děláš, senpai? Jak?! Byl jsem ale nazeprázdněn, vypl si chat a šel se věnovat jiným věcem. Pak přijdu a co nevidím..
Uhm.. jo, to se stalo. V jejím seznamu přátel byly 4 lidé, 3 dívky/ženy a já. A hádejte, kdo tuto neznámou tedy miluje? Ano, ten chudák Lukáš. Po prožitém mikro-infarktu jsem to vyfotil a odebral si ji z přátel.
No, doufám, že dnes si mě nebude další neznámá dívka chtít přidat. A pokud ano, snad napíše první ona s tím, jak mě zná a to se budeme moci pustit do debaty na úrovni.
 


Komentáře

1 Whirpy Whirpy | E-mail | Web | 11. srpna 2015 v 22:37 | Reagovat

:'DDD teď mě napadlo, že bych ti poslala žádost.
Ne, sranda. Já to mám zamkly pro lidi, kteří nejsou v přátelích mých přátel o to méně neznámých žádostí. kamarádům se stalo sem tam něco podobného, na zabití takové slečny. :D I chlapci někdy no. Ale nejlepší je, když si tě chce přidat učitelka. :D

2 Lukáš Fangovich Lukáš Fangovich | Web | 12. srpna 2015 v 10:39 | Reagovat

[1]: Tak učitel/ka se ještě dá, ale to, že 'shit just got real' si uvědomíš, když si tě chce přidat někdo z rodiny. To pak odmítnu a zablokuji s tím, že "já už tam nechodím". :D
Lidi, které alespoň nějak znám si přidám, ale pokud jsem o nich nikdy neslyšel a oni o mě, to je docela divný. :D

3 Smookie Smookie | Web | 14. srpna 2015 v 21:05 | Reagovat

Velice zajímavé. Máme stejný problém no. Mě teda většinou odepíšou "ne neznáme, ale můžeme se poznat" :D

4 Kýta Kýta | Web | 15. srpna 2015 v 11:05 | Reagovat

Tak to, že si aktivně píšeš s 20 lidma považuju za solidně velké číslo :D
Je možný, že ses třeba přidal na nějakou událost, stránku nebo tak a zmíněné dívky se k té údálosti (stránce...) nějak dostaly a projížděly seznam lidí, co se zúčastní (jsou fanoušci té stránky...). Tam už je potom velice jednoduché nechtěně zmáčknout tlačítko přidat do přátel.
A potom tu máme lidi, co jenom projíždí facebook a přidávají si všechny, na koho narazí. A to God knows why :D
Já žádosti většinou ignoruju, protože mě děsí představa velkého množství přátel. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama