Jsem opožděný

21. prosince 2015 v 22:10 | Lukáš Fangovich
Nerad si vylívám srdíčko. Ale no tak, vždyť tohle je deníček, já prostě můžu!

Říká se mi, že jsem bystrý hošek. Jsem chytrý, vidím větší spojitosti a tak celkově jsem chytrý - na školu i mimo ní. Jsem 'psychiatr' pro hodně lidí, dokážu vyvodit relativně objektivní závěr i z minima informací. Pokud je ale jedna věc, na kterou jsem fakt pravý (já jsem levák, chápete?), jsou to věci ohledně vztahů. Jsem velice náruživý hráč, a co nesnáším je, když musím hrát z noobem (=amatérem dané hry). A přitom, když se připojím na ten 'real life' server (což je mimochodem naprosto OP věc, když to unese přes sedm miliard lidí a přitom to moc netopí, globální oteplování tak hrozné není), je to něco příšerného, protože nevím, která bije.
Abych vás uvedl do děje. Jednou jsem se bavil se svými starými kamarádkami o další kamarádce (tuto kamarádku, říkejme jí Žofka, chápejte jako holku kterou jsem měl radši než jako supernejlepší kamarádku), a jedna z těch dalších kamarádek se mě zeptala, zda Žofku znám. Odpověděl jsem, že ano (protože jí fakt znám, duh), a po mé otázce, jak k tomu došla mi jenom řekla, že slyšela, jak se o mě Žofka s někým baví na tréninku. A já jakože ok, všechno fajn. Až do dneška, kdy mi to po bezmála dvou týdnech začínalo docvakávat. Proč se kurva Žofka bavila o mě s cizími lidmi?
A takhle mi docházelo dost věcí (ohledně Žofky, převážně), a vše nasvědčovalo k tomu, že možná i Žofka samotná ke mě cítila něco víš než jen supernejlepší kamarádtví. A to se nakonec potvrdilo. Dneska. Teda, nepotvrdila mi to ona, ale důvěryhodný zdroj. Který to má od důvěryhodného zdroje. Který to má od zdroje samotného, Žofky.
Jako vždycky, mistrně odbočím od tématu. Dneska jsem se tedy dozvěděl, že ke mně cítila to samé co já k ní. Já jí to neřekl, protože jsem se bál. Ona mi to neřekla, protože neviděla zájem (bravo Lukáši, skvělé projevení emocí, jako vždycky), a tak vznikla situace, která vznikla. Přestali jsme udržovat kontakt a já se cítil, jak se u nás v rázném kraji ostravském říká, 'uplně napyču jako slaviste na Bazalech'. Tak, a jak se cítím teď? Jak se cítím já, robot? Bez emocí? Přesně tak, bez emocí. Na jednu stranu mě štve, že jsem mohl mít prostě skvělou holku, ale nemám ji, na druhou stranu jsem rád, že mě vlastně někdo měl rád, i přes to, jaký jsem. To je hřejiný pocit. A protože mi teď hraje hudba od Vsaucových videí - and as allways, thanks for watching.

To není konec, protože musím ještě něco dodat! Stejně jako Trump se shiny Furretem na hlavě všechno svání na mexičany, já taky svojí retardaci-opožděnost musím svést na Žofku, ona mi totiž, když jsme se poznali, že nesnáší to, že nemá žádné klučičí kamarády, protože jí všichni začnou chtít. A proto jsem se snažil s ní zůstat jenom kamarád. Jo, to je velmi dobrá výmluva (což vlastně ani moc výmluva není, protože to jsou lehce průstřelná fakta). Ok, a s tím se loučím od dalšího emočního kydu.
 


Komentáře

1 [ki:ta] [ki:ta] | 23. prosince 2015 v 23:29 | Reagovat

Ahoj, po dlouhé době jsem se zašla podívat, jak se ti vlastně daří a najdu tady toto.
Nemyslíš, že by se ten váš nevztah dokázal nějak zachránit? Je už pozdě? Nechceš jí zkusit napsat/promluvit? Nevím, kdy se tohle všechno stalo, neznám ani okolnosti, ale city nevymizí ze dne na den. A to narážím na tu slečnu! Třeba čeká, až se ozveš, protože nechce udělat první krok :).
Seber odvahu a zkus něco vymyslet, přece jen nemáš co ztratit. Maximálně můžeš získat krásnou slečnu :)
Btw. Máme rády komplimenty a růžička z lásky je taky moc hezká věc O:)
Přeji ti krásné Vánoce, urovnej si vztahy a brzo chci slyšet o tom, jak jsi šťastnej! :)

2 Lukáš Fangovich Lukáš Fangovich | Web | 24. prosince 2015 v 22:34 | Reagovat

[1]: Díky za moc povzbuzující komentář, je to docela komplikované, ale vyspím se na to (ještě jednou) a uvidím, jak se to bude dále vyvíjet. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama