Kluk + holka ≠ nejlepší kamarádi

4. prosince 2015 v 20:54 | Lukáš Fangovich |  Úvahy
Protože jsem opravdu líný člověk, hodlám vytáhnout námět na článek, který mě napadl před téměř dvěma měsíci, i přes to, že tento fakt znám opravdu dlouho. Kluk a holka nemohou být nejlepší kamarádi, tedy za správných podmínek.

Jak jste jistě mohli vyčíst z nadpisu, v tomto článku se budu zabývat tím, jak kluk a holka nemohou být nejlepší kamarádi. Možná na to máte odlišný názor, a proto se o něj můžete podělit do komentářů, ale předtím bych byl rád, kdybyste dočetli článek celý.
Pokud je chlapec a děvče, a ti se spolu kamarádí, jsou kamarádi. V pořádku, to může být. To se nehádám. Nicméně pokud je chlapec a dívka, a ti se spolu kamarádí opravdu hodně a navzájem si věří, stávají se nejlepšími kamarády. A to může fungovat. Za správných podmínek navždy, a za těch.. nesprávných, se po chvíli něco posere.
Jaké jsou ty správné podmínky? Pokud má chlapec rád chlapce a dívka ráda dívky, pak nastávají podmínky ideální proto, aby tito dva byli nejlepší kamarádi. Protože tehdy nenastává ta situace, že se jeden do druhého zamiluje. A to je komplikace nejlepšího kamarádství mezi klukem a holkou, dle mého, někdy se stane to, že jeden ze dvou účastníků překročí lajnu a začně ke druhému cítit něco víc než jenom kamarádství. A není to ani super kamarádství, ani super ultra nejlepčejší kamarádství.
Zcela upřímně si tady teď vyliju srdíčko, a to velice stručně. Byla kamarádka, něco se stalo a ejhle, chtěl jsem, aby byla něco víc (a opět, ani super kamarádství, ani super ultra nejlepčejší kamarádství). V ten moment už není tak úplně kamarádka a já jsem se kvůli tomu cítil špatně - chtěl jsem s ní být pořád kamarád, ale tohle byla docela komplikace.
A opět, jako ostatně vždy, tohle nemá ani hlavu ani patu. Prostě jsem si vylil srdce, stejně, jako se u blogů typu deníček dělá. A protože to nemá závěr, že čas spustit Deus ex machine se slovy: "Všechno udělali bohové. Čus."
 


Komentáře

1 Smookie Smookie | Web | 5. prosince 2015 v 8:54 | Reagovat

Já jsem názoru, že holka a kluk nejlepší kamarádi být můžou:) Už jen proto, že Kryštof a já jsme nejlepší kamarádi už skoro 3 roky. A možná se to neposralo proto, že je o dost mladší, takže nemůže vzniknout něco jako láska. Prostě by to ani nebylo možné. Sice se mi někdy lidi smějí, že se bavím s o dost mladším, ale ten malej klučina má víc rozumu než někteří mí vrstevníci.

2 Killing Happynes Killing Happynes | Web | 15. ledna 2016 v 20:49 | Reagovat

Já si myslela, že holka s klukem nejlepší přátelé být mohou, ale jenom do té doby, dokud mi nezačal naznačovat že chce něco víc. Vyjasnili jsme si to mezi sebou a pořád se kamarádíme, i když ne tolik jako předtím.

3 Stel Stel | 30. ledna 2016 v 22:41 | Reagovat

Ja si myslím že chlapec A dievča nemôžu byť najlepší kamaráti. Asi by som mala opačný názor, ale mňa ovplyvňuje moje okolie ako tiež moja povaha.
keď by som sa mala baviť aj S Kvasimódom, tak začnem trepať blbosti, a ani neviem prečo.Hej, a V mojom okolí, čo je škola A krúžky,  som sa raz začala rozprávať S chalanom čo sedí za mnou. (hovorme mu Dávid).Tak, milý Dávid mal na každý deň V mobile nachystané meme komixy. Ja som si ich pozerala A prirodzene, smiala som sa. Aké celá trieda potom bola samé Si do Dávida? -.-A ja vlastne ani neviem prečo to sem píšem :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama