REKTgiving

26. prosince 2015 v 17:45 | Lukáš Fangovich |  Úvahy
V poslední době se rozlehla (žel bohu i v našich končinách) takzvaná Major League Gaming (možná znáte pod zkratkou MLG). Pokud nevíte, co to je, označují se tak dětičky hrající populární videohry jako Counterstrike: Global Ofensive nebo Call od Duty (nebudu jmenovat přesně které, protože vychází každé rok nové a přitom to je to stejné). Společně s MLG zde přišly i určité pojmy. REKT.

Pokud jste mezi MLG nováčci, tak asi mnoho pojmů neznáte. Nebudu vás tady zatěžovat nějakými blbostmi jako blazeit, 420, noscope a podobně, ale vysvětlím vám význam onoho slovíčka - rekt. Rekt znamená, jakože když někdo napadne vulgárně toho druhého s jeho tvrzením, ale ukáže se, že ten druhý má pravdu, a tak byla ta vulgarita zbytečná. Tehdy se rektuje. Ukážeme si názorný příklad, jak by měl rekt vypadat.
Osoba 1: Ty jsi čurákovagínovec s protrhlým análem, každý ví, že den má 21 hodin ty čubkopíčo, mrdám ti mámu!
Osoba 2: Tak to je hloupost, neb den má 24 hodin.
Okolí: REKTTTTTTT
Takto má rekt vypadat. Pokud se ale dostane do rukou nepovolaných, dopadá to špatně.. mohl bych vám dát opět ukázkový příklad špatně použitého rektu, nicméně mám autentický! Tak facepalmujte nad tím, co se opravdu stalo.
PS: Kašlu na cenzuru, každý by si to stejně dokázal najít.
Takže, jak můžeme vidět, pan Kju se zeptal na zdroj, což se dělává, neb nevěřil, že je výrok pravdivý. Administártor stránky panovi Kju dal hýženou odpověd. Pan Kju slušně poděkoval. A pak se objevil Bohuš a udělal nám zde ukázkový příklad demence, o které mluvíme.
Pokud se rekt dostane do rukou nepovolaným (tj. dětem a hlupákům), stává se toto. Bohuš netuší, jak rekt používat - naštěstí pro Bohuše a naneštěstí pro nás, takových lidí je více. Výše uvedený příspěvek je příklad otázky a odpovědi. Ne vulgární hádky, která má jednu správnou odpověď. Nevím, co bych k tomu řekl dále, takže snad.. nebuďte hloupí, nezapojujte se do MLG, nepoužívejte rekt, a pokud to použijete.. prosím, rozumně.
 


Komentáře

1 Charlesvet Charlesvet | E-mail | Web | 23. září 2017 v 22:40 | Reagovat

<a href=https://www.viagrapascherfr.com/>Click here!</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama