Leden 2016

Sebevědomí

31. ledna 2016 v 17:18 | Lukáš Fangovich |  Úvahy
Hlavu vzhůru. Věř si. Musíš mít sebevědomí.

[TT] Čekám na signál

28. ledna 2016 v 19:21 | Lukáš Fangovich |  Témata týdne
Čekám na signál, ten z nebe nepřichází a tak čekám dál.. Myslím, že toto je téměř každému čechu nebo slováku známý úryvek písničky. A pokud jste se v něm někdy snažili najít nějaký hlubší smysl, pochopili jste, že se dá adaptovat i ve více věcech. Čekám na signál, ten on nikoho nepřichází a tak se nemůžu nic dělat.

Zkažení dospělí

27. ledna 2016 v 18:19 | Lukáš Fangovich |  Zážitky
Boha boha boha. Dneska jsem ve škole skončil dříve. Vyběhl jsem tedy vstříc zastávce, s očekáváním, že pojedu o deset minut dříve, než obvykle. Bohužel, tramvaj mi ujela před nosem. Nezoufal jsem a uvědomil si, že jsem snad deset dní už nebyl u babičky. Nasedl jsem tedy na jiný spoj a jel vstříc babičce. V tramvaji běžně potkávám divnolidi. To, co jsem potkal dnes, by se ovšem k divnolidem přirovnat nemohlo. Nebyl to okradený pán, který po mě chtěl pět tisíc v pokémonech, ani člověk, který si stěžuje na domu sluníčkářů... byly to matky dohromady tří dětí, které neuměly vychovávat. A nedávaly dobrý příklad svým dětem...

Každodenní problémy introverta

26. ledna 2016 v 21:15 | Lukáš Fangovich
Nikdy jsem se jakožto introvert neidentifikoval. Dokud to o mě jednou někdo neřekl, a od té doby se tím snad i chlubím. Jakožto introvert mám ale každodenní problémy, které mně provází jako stín a upřímně, je to nahovno.

Dokázal toho víc, než ty!

23. ledna 2016 v 23:08 | Lukáš Fangovich
Já se docela rád vztekám, teda, pokud pro to mám dobrý důvod. Tak třeba si tak projíždím facebook, což běžně dělávám. A facebook, to je skvělá inspirace, jak se nasrat, protože fgti jsou všude kolem vás. Jedna dívčina sdílela písničku od Justina Biebera. Pod touto písničkou byl docela velký hate. A přišla další dívka, která: "Dokázal toho víc, než vy všichni dohromady." Sigh... here we go agin, let the rage begin.

Legenda školy

21. ledna 2016 v 16:59 | Lukáš Fangovich |  Deník
Toto bude jeden z těch kratších článků, protože to není na nějaké téma. Toto je.. takový deníček. Šel jsem si domů ze školy, když jsem viděl nějaké dvě holky na hřišti. Ignoroval jsem je, samozřejmě, potom ale začaly běžet. Myslel jsem, že běží za nějakou kamarádkou, ale neubránil jsem se myšlence, že třeba běží za mnou. Tomu jsem se ale zasmál, to by nedávalo smysl. Dokud se přede mně jedna z nich nepostavila.
"Nechodíš do 8.A na školu ____?" zeptala se mě. S podivem jsem odpověděl, že tam už nechodím, ale chodil jsem tam. "A nejmenuješ se ty Lukáš Chlebovský?" To jsem byl v šoku, že zná moje jméno. Pochopitelně jsem odkýval s tím, že chci znát odpovědi. V den mé návštěvy staré školy jsem se musel prostě podepsat na tabuli do mé bývalé třídy, to třídy mého bývalého třídního učitele, který okamžitě po nás získal další kolektiv. A tyhle holky byly žákyně právě toho učitele, takže když jsem se tam podepsal, viděly mé jméno. Zeptal jsem se, jak věděly, že jsem to já, to mi ovšem odpověděly, že ony samotné mě neznají, ale znají mě na škole a evidentně se o mě bavili. A byl to takový hezký pocit, vědět, že ví, kdo já jsem. Sice mi vrtá hlavou, jak mohly vědět, kdo jsem, když mě nikdy neviděly, ale ten pocit, že jsem nebyl jenom žák, co tam chodil, byl skvělý.

"Rakovina Wattpadu" starter pack

20. ledna 2016 v 20:39 | Lukáš Fangovich
Moc rád čtu. Třeba pan Sapkowski, to je geniální autor fantasy. Antoine de Saint-Exupéry byl taky skvělý autor. Celkově, těch skvělých autorů je moc. Těch, kterých vydali nějaké knihy. Ale co takhle amatétší pisálci? Na blogu je jich dost. Ale víte, kde jich je nejvíce? Wattpad. Jsou tam dobří autoři, kteří píší příběhově silné příběhy. No, a pak je tam ten zbytek. Já tomu přezdívám "rakovina Wattpadu".

[TT] Vždy nad věcí

19. ledna 2016 v 21:02 | Lukáš Fangovich |  Témata týdne
Pochybuji, že jste byli návštěvníky tohoto blogu v průběhu minulých měsíců, pokud jste tady avšak chodili, mohli jste si povšimnout několika podivných článků, kde jsem si vylíval své srdce, protože jsem udělal chybu. Jaká byla ta chyba?

Umění milovat 2000 let později

19. ledna 2016 v 19:44 | Lukáš Fangovich
Před několika měsíci jsme se bavili o římských dílech a autorech, kde byl nakousnut i Publius Ovidius Naso a jeho snad nejznámější dílo, Umění milovat. To se skládá ze třech knih, "rady mužům", "jak si získat ženu" a "rady dívkám". Rozhodl jsem se podívat na rady dívkám a říct, zda bych ocenil dívku, které Ovidius rady. 2000 let později. Vybral jsem si tedy pár jeho citátů, které tady rozeberu.

Hihi, 69

16. ledna 2016 v 23:31 | Lukáš Fangovich
Hi. Hihihihi. HIHIHIH. HIHIHIHIHIHIHIH. Hihňaňaňa. HIIHIHIHIHIHIHIH. HAWHAHAHAH. HIHIIIIHIHIHI. Heehe. 69. HEEEHE. To je prdel. HIHIHIH. 69. JDI DO PRDELE! JE TO JENOM ČÍSLO!