[TT] Carpe diem

9. ledna 2016 v 9:30 | Lukáš Fangovich |  Témata týdne
Nadešel asi poslední den,
podívej celá planeta blázní,
a jenom já tu stojím,
a zcela bez jakéhokoliv rýmu tady něco připisuji, protože tohle se ani rýmovat nemá.
Lalalá.
Celý článek.

Možná jste poznali text písničky Carpe Diem, písničky, která v sobě skrývá podstatu trávení posledního dne. Poslední den jsem nikdy nezažil (krom 21.12.2012), takže neřeknu, jak bych se byl já choval. On 21.12 jsem trávil tak, že jsem hrál nějakou tu hru (pokémony si myslím, jak jinak) a uvažoval, co bych mohl dělat. Mohl jsem vyznat city všem, komu jsem měl, mohl jsem jednoduše udělat cokoliv, protože to byl poslední den. Mohl jsem udělat cokoliv, ale neudělal jsem nic. Protože to je blbost a konec světa být neměl. V případě apokalypsy by nám nic nepomohlo, takže bych si uvařil čajík a poslední den strávil v chill-formě.
Jenže poslední den není jako apokalypsa. Může to být smrt a smrtelné posteli, může to být smrt ve válce, může to být cesta do školy (kdy se nedívám a přejede mě tramvaj, která jezdí co deset minut). Na smrtelné posteli už víte, že prostě chcípnete a nic vás nezachrání. Ve válce doufáte, že se dožijete dalšího dne do té doby, dokud vás nezasáhne kulka a vy nevíte, že jste jednoduše v prdeli (pokud vám to nedá headshot, s tím už asi nic neuděláš). Cestou do školy nic nečekáte, prostě víte, že přijdete, Családiová vás všechny 360 noscopne a pak přijdete domů s tím, že jsme přežili další den v relativním zdraví.. a nebo vás fakt přejede ta tramvaj, což musí docela zabolet.
Ideologie hipsterů je YOLO, you only live once. Takže dělej cokoliv, co chceš, kdykoliv, neser se s tím. Je to super nápad, ale asi zůstanu u té pohodky s čajem. Takže můj poslední den? Čaj, písničky, chill.

 


Komentáře

1 STIAK STIAK | E-mail | Web | 10. ledna 2016 v 9:30 | Reagovat

No... Asi tak :D
Já si ani nevzpomínám, jak jsem ten den trávila... Asi to nebylo nic moc extra, oddychovej den, pokud si ještě dobře pamatuju...

Krásný článek ^w^

2 Asteergeaspexy Asteergeaspexy | E-mail | Web | 23. září 2018 v 13:42 | Reagovat

Compression  est comment dur  votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur  essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre  offre sang loin de votre coeur. Chaque  set  votre  determination  bat, il pompe le sang  par de  vos arteres a la reste  de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/commander-cialis-fiable/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama