Únor 2016

Mám strach o své soukromí

28. února 2016 v 20:12 | Lukáš Fangovich
Zcela upřímně, v poslední době jsem se asi blogování moc nevěnoval. O tom svědčí i návštěvnost, která běžně převyšuje dvacet návštěv. No, ale dnes mám nápad na článek. Táta ke mně přišel a povídá: "Mia je taky na Ynsagremu?" Překvapeně jsem se zeptal: "Cože?" "No, na Ynstagremu. Kolega tě našel a říkal, že máme velkou kočku." Mé soukromí bylo narušeno. Na internetu 'už' není bezpečno.

[TT] Každý den je nový úklid

23. února 2016 v 18:41 | Lukáš Fangovich |  Témata týdne
Rána jsou v pohodě. Pokud se ti nechce vstávat, tak je to jenom o tom, že tvůj život je nahovno a nechceš ho žít. A to je právě motivace k tomu, aby ses probral a udělal něco, co tě donutí se každý den probouzet. Hele, vstaneš tak či tak, je to na tobě.

Já už brečet nebudu

18. února 2016 v 15:47 | Lukáš Fangovich
Od té doby, co jsem se probudil, až nějak do čtvrt na čtyři, jsem měl dobrou náladu. Konečně jsem se přemohl a natočil nějaké to video. Měl jsem se fajn, dokud nepřišla mamka domů. Byl jsem ještě štastnější, protože s sebou přinesla i trubičky, a ty jsem hodně dlouho neměl. Super. S sebou ale přinesla i špatnou zprávu. Julča, chalupářský kocour, kterému mohlo být okolo devíti let, byl ráno nalezen mrtvý. No to ti jebu, já už brečet nebudu.

Gay, ten tvrdej chleba má

17. února 2016 v 15:59 | Lukáš Fangovich |  Úvahy
Tak jsem nad tím uvažoval, a sakra, jsem rád za to, že jsem hetero. Být gay, to bych fakt nezvládl, protože věci, se kterými se musí dennodenně potýkat.. Díky bože cecků a kačenek, že můžu být právě jejich vyznavač!
PS: Vyjádření gay je všeobecně jako homosexuál, ale gay zní v nadpise úderněji.
PPS: A myslím tím i bi, pan, prostě cokoliv, co není heterosexuálně orientováno.
PPPS (jde to vůbec?): 'Jahoda' je v tomto článku použita jako postava opačného pohlaví.

[TT] Nevyčíslitelných 21 gramů

15. února 2016 v 18:28 | Lukáš Fangovich |  Témata týdne
"I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant. It's what you do with the gift of life that determines who you are." -věřte nebo ne, ale postava z pokémonů, Mewtwo

Naše platonické lásky

11. února 2016 v 21:48 | Lukáš Fangovich |  Úvahy
Můj milostný život, to není jenom o friendzonech. To je taky o tom, když jsem dostával friendzone, aniž by to dotyčné slečny tušily. Moje láska byla čistě platonická.

Hitler mohl být fajn aneb úhly pohledu

9. února 2016 v 15:36 | Lukáš Fangovich |  Úvahy
Nejdříve bych rád něco řekl, něco, co se nevztahuje k obsahu článku samotného. Včera odpoledne jsem napsal právě tento článek, respektive jeho předchůdce. Hej, ten článek se mi povedl a byl jsem na sebe hrdý, že jsem konečně něco napsal, co dávalo smysl. Dnes ráno jsem chtěl napsat článek k tématu týdne, přičemž když jsem rozklikl "Napsat článek k tomuto tématu", vyjuknul na mně právě předchůdce tohoto článku. Nic jsem si z toho nedělal, obsah smazal a napsal téma týdne. Byl jsem ale zhrozený, když jsem zjistil, že tím jsem přepsal předchůdce tohoto článku. Nechápu, co se stalo. Přechozí článek byl legitimní normální článek, ale nějak se asi přiřadil k tématu týdne, a tak jsem tady teď, abych se opět pokusil napsat to, co jsem napsal včera. Je mi to docela líto, protože je to něco, do čeho se mi vůbec nechce a elán, který jsem včera získal, se dnes vytratil. Snad si z tohoto vezmete jakési ponaučení, co dělat, když se vám toto stane.
-----------
Předevčírem jsem se zapletl do jakési hádky, jejímž předěmtem byl Justin Bieber. Zatímco jedna strana Justina vychvalovala jakožto nejlepšího člověka na zemi, druhá se z něj snažila udělat největšího zmrda.

Taste the Feeling

4. února 2016 v 22:00 | Lukáš Fangovich |  Úvahy
Asi jako většina mých zážitkových článků začnu takto: Jen tak si jedu tramvají ze školy a všimnu si nových billboardů. CocaCola rozjela dost velkou komerční vlnu. Možná to znáte, takové ty reklamy 'Taste the Feeling', kde jsou spokojené páry popíjející Coca Colu. Jo. Přesně ty. Jděte to prdele kurva!

[TT] Vždyť to je to nejlepší

1. února 2016 v 21:12 | Lukáš Fangovich |  Témata týdne
"On totiž každej den je dobrej den, protože ona podstata světa je v tomdletom světě, on člověk má bejt tím, co je, a ne se drápat po tom - bejt ňákým svým vysněným symbolem." - Jan Werich

Trollové na blogu

1. února 2016 v 18:54 | Lukáš Fangovich
O blogu jsem si myslel, že je to mírumilovné místo, kde si každý pomáhá a prostě má suprovou komunitu. Což by z většiny byla pravda, pokud by se tady neobjevovali tací, o kterých se dá s klidem pronést: "Troll, nekrmit."