[TT] Zámky jsou lež a počin Iluminátů

2. března 2016 v 21:56 | Lukáš Fangovich |  Témata týdne
Ilumináty jsem znal dříve, než se z toho stal meme. A sere mě to, že mi nikdo nevěří.

Někde jsem četl, že člověk prý dokáže uzvednout neskutečnou váhu. Jediným limitem je jeho mysl. Stejně tak dokáže třeba prohodit člověka zavřenými dveřmi, nebo si odemknout zámek. Teda.. ne, že přijede ke dveřím, které byly zamčeny na dva západy a zázrakem je otevřete, i kdepak! Tady se bavíme o těch dveřích, které máte v hlavě.. ty pomyslné, aby bylo jasno.
Možná vás to tak v přírodopise neučili (nebo biologii, jak tomu prej říkaj tam v perfektní Praze), ale mozek se dělí do sektorů. Něco o tom víte? Že střední mozek, mezimozek, skoromozek? Nene, se asi nechápeme. Nevím, v jakém světě to žiješ, ale tohle nejsou ty sektory, o kterých se bavím. To, co mám na mysli, je více prosté. Máte... opět použiji mou oblíbenou metaforu domu. Máte obývák, kde máte vše, co potřebujete. Jenže, ne všechno, co máte je to, co chcete. V obýváku máte další, zavřené a zamčené dveře. Za těmi dveřmi je to, co chcete. Vy chcete to, co chcete, ale říkáte si, že tam jsou zamčené dveře a klíč je bůhví kde. Je to tak? NE!
Znáte DJ Khaleda? On je meme. Asi tak meme jako Ilumináti. Proslavil se třeba jeho motivační řečí "Another one" (čti: Anadwa). "You smart. You very smart. We're the best. You're genius. I appreceate you. You loyal." Umm.. proč to říkám? Jasně! Khaled! KEY TO SUCCES! Víte, každý zámek potřebuje klíč. Jinak asi neodemknete. No jo, ale co když je ten zámek imaginární? Kde seženete takový klíč? Věřte nebo ne, ale v obýváku. Musíte ho pořádně uklidit, ten klíč vzít a prostě odemknout.
Znáte to přísloví, či pořekadlo, či moudro, nebo co to vůbec je: "Nejdřív si zameť před svým prahem a pak zameť i obývák a otevři ty dveře, co vedou tam, kam chceš?" Asi ne. A pokud jo, jste čítři, protože jsem si to teď vymyslel (ale má to hloubku, ne že ne). Tak, metafory stranou. O co mi zase jde? Nic nen nemožné a dokážeme zvládnout vše, co chceme. Musíme na to jenom najít sílu, která v nás je.
Key to succes? Open the goddamn doors and reach that special something you want.
Dodatek: Teď se dívám na Another one. Tyvole, on tam fakt mluví i o těch dveřích. Víte co? Buď můžete ty dveře odemknout, nebo vyražte panty. Říká to Khaled. A ten má pravdu, all right?
Dodatek2: Jo a proč jsem napsal Ilumináty do začátku? Aby to přilákalo pozornost, ofc. Ale mají prsty i v tomto článku. To oni jsou totiž ti, kteří ty dveře zamkly. Ale na mé bystré úvahy nemají! A ani na Khaleda. We the best!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama