Duben 2016

Esporty na Olympijských hrách?

17. dubna 2016 v 20:12 | Lukáš Fangovich
Kdybyste se před dvaceti lety lidí zeptali, zdalipak je možné si vydělávat hraním videoher, odpověď by byla jasná. Na druhou stranu, takhle by zareagovali na většinu moderních věcí. Elektronické sporty, nebo taky esporty, jsou mezi námi už několik let - odhaduji, že už to bude tak deset let, co se opravdu rozjely, a za tu dobu se dost rozvinuly. Je možné, že za dalších deset let uvidíme esporty na Olympijských hrách?

Optimistický článek

15. dubna 2016 v 23:31 | Lukáš Fangovich
Lidi, víte, co si tak uvědomuju? Ať to zní jakkoliv narcisticky, jsem úžasný člověk. A víte, jací jste vy? Vy jste taky úžasní lidé, ale možná si to ještě neuvědomujete. A měli byste si to uvědomit.

Někdo tady pro ně musí být

14. dubna 2016 v 20:14 | Lukáš Fangovich |  Témata týdne
Na blogu působím už pár let, a během této doby jsem stihl 'potkat' mnoho blogerů píšících o mnohých záležitostech. Mezi těmito blogery byla ovšem notná dávka takových, kteří psali o svých problémech a o radikálních řešeních jejich situace, které se mně vůbec nelíbily. A bohužel, v poslední době se něco podobného objevilo i kolem mě.

Čech ohnihřbet

5. dubna 2016 v 22:26 | Lukáš Fangovich |  Úvahy
A to jsme jednou byli v Praze! No to víte, jsme z Ostravy, z druhé části republiky, a tak je cesta do Prahy vážná věc a pro nejednoho z nás to bylo poprvé. Se třídou jsme tedy vyrazili, to mně bylo čtrnáct let a už tehdy jsem angličtinu ovládal plyně, nicméně jsem si nemyslel, že bude tak důležitá. Vždyť přeci jedeme do Prahy, hlavního města naší malebné republiky České! Tedy, to jsem si myslel, před zjištěním, že ta Praha není Praha ale Prague, a že třeba pivo se tam píše beer a vyslovuje bír. No jo, ta Praha vždycky bývala popředu...

[TT] Break the wall

1. dubna 2016 v 23:01 | Lukáš Fangovich |  Témata týdne
Jeden (normálně se u citátů říká 'moudrý', ale ne v tomto případě) člověk jednou řekl: "We will build a wall and Mmexico will pay for it!" No jo, ale co taková zeď dělá s lidmi? Rozděluje je, zaclaňuje jim pravdu skrytou na druhé straně barikády. Je skutečně postavení zdi dobré řešení? Hm? Donalde?